Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху"

Згідно з планом заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.07.2011 № 905 , з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку в КДНЗ «Калинка» з 19 по 23 листопада проводився фестиваль «Гармонія руху» за участю вихованців  та батьків. Упродовж  фестивального  тижня проводилися різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно – оздоровчого, валеологічного, художньо – естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики . Особливо яскраво пройшло  спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» за участю батьків вихованців закладу ( для дітей молодшого дошкільного віку), під час якого сім’ї змагалися в різноманітних конкурсах – естафетах, наприкінці свята всі учасники були нагородженні грамотами за активну участь в змаганнях  та подарунками.  Батьки зауважили, що такі спортивно – масові заходи спонукають  сім’ї до здорового способу життя. Підсумком фестивалю стало музично -  спортивне свято «Веселий острівець емоцій та руху» за участю дітей груп старшого віку. Під час свята команди  «Світлячки» та «Веселка»   залюбки приймали участь в спортивних іграх запропонованих гостями свята Осінню та Спортяшкою, танцювали веселий танець «Чунга – чанга» , співали пісні про  «Дружбу» та «Дитячий садок».

Щоб переглянути всі фото нажміть ссилку