Благодійний ярмарок "Ми за здорову націю України" (2017-2018н.р.)

28 вересня 2017року  в нашому комунальному дошкільному навчальному закладі пройшов благодійний ярмарок «Ми за здорову націю України», мета якого залучення коштів на лікування дітям хворим на онкологію. Тісна співпраця батьків, вихователів та вихованців дала свої позитивні результати. На ярмарку можна було придбати солодощі, фрукти, поробки, які виготовили батьки власноруч з дітьми, вихователі, помічники вихователів. Працівники кухні разом з помічниками вихователів приготували для гостей ярмарку смачні вареники з картоплею, спекли каравай та наварили солодкого узвару.  Тож мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. А посмакувати було чим - від такої кількості смаколиків дух захоплювало:були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вишукані тортики. Заманливо рябіли яскраві, соковиті фрукти - груші, яблука, сливи, виноград. Одним словом смакота! Але це не всі задоволення ярмарку. На нашому ярмарку під час майстер – класу який проводила вихователь Турій Л.В. можна було власноруч виготовити ляльку – мотанку. А ще малюки були в захваті від боді – арту який проводила завідувач закладу Тєльнова Л.М.  Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, діти посмакували смаколиками, а вихователі втішились гарним настроєм своїх вихованців.

Це акція добра, милосердя та доброчинності. Добро творити може кожен, але, щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому. Благодійність – це не слова, це конкретні справи. Адже, беручи участь в ярмарку, дошкільна родина нашого садочка відчула, що сила в єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила, ми  справимося з будь-якою бідою, яка може торкнутися кожного.

Пам’ятаймо:  милосердя – це те, що робить нас людьми!

На ярмарку було зібрано коштів у сумі 5200 гр, на які  планується закупить ліки, шприці та системи для лікування дітей хворих на онкологію.