Новорічні ранки (2017-2018н.р.)

І найкращі побажання -
І людині, і родині,
І матусі-Україні!

У дошкільному закладі "Калинка" пройшли  новорічні свята для малят. Підготували та провели ранки музичні керівники: Нагірняк К.М. та Бєлікова Н.М.

Новорічне свято у дошкільному закладі – одне з найулюбленіших та найочікуваніших свят для дітей. З 22-28 грудня 2017 року в ошатній , святково прибраній залі  пройшли новорічні ранки. Для дітей вони по – особливому чарівні і казкові. Дошкільнята із захопленням водили хороводи навколо ялиночки разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями. А з яким задоволенням вони декламували вірші, брали участь у танцях, іграх та розвагах! Для кожної дитини знайшлася цікава роль, в якій розкрилися її здібності. Новорічне свято створило всім глядачам та учасникам дійства гарний, піднесений настрій.