Організація гурткової роботи в КДНЗ "Калинка"

Гурткова робота в дошкільному закладі є  популярною формою організації       життєдіяльності і становить невід’ємну  частину освітнього процесу. Вона     розглядається як ефективний шлях формування життєвокомпетентної,   творчоспрямованої особистості у контексті своєчасного виявлення інтересів,  здібностей   і нахилів дітей, розвитку креативності - однієї із базових якостей.

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Вона приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Наш дитячий садок винагороджує це прагнення цікавими заняттями, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровим. Для цього в дитячому садку організовано гурткова робота  . Заняття в гуртках дозволяють дитині розкритися, а батькам побачити весь спектр її  справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів!Для організації гурткової роботи створені всі необхідні умови, предметно-розвиваюче середовище, розроблені програми і навчально-тематичні плани. Керівниками гуртків є педагоги установи. Робота по додатковому утворенню раціонально поєднується з виконанням програмних завдань. Сітка занять, складена з урахуванням вікових та психологічних особливостей дошкільнят виключає можливість перевантаження. Заняття проводяться у другій половині дня, враховуючи інтереси дітей та їх батьків, у всіх вікових група (крім молодшої).Гурткова робота орієнтована на різнобічний розвиток дошкільників з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей.

Назва гуртка

Казакова І.В.

Горецька О.О.

9.