Свято "Прощавай садочок" (2017)

З 25 по 30 травня 2017 року у КДНЗ «Калинка» пройшли зворушливі дні.  Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. Гостей свята зустріла святково вбрана зала. Скрізь можна побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.
І ось ця мить настала.
Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Звучали слова вдячності всім працівникам дитячого садка. А з яким хвилюванням діти танцювали свій останній вальс .Всіх випускників привітала завідувача дитячим садком Тєльнова Лариса Миколаївна побажала успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну, а також вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи.Батьки винесли подяку всьому колективу КДНЗ «Калинка» за створення сімейного затишку та надання високого рівня послуг дітям.На завершення свята дошкільнята вийшли надвір із різнокольоровими кульками в руках. Заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться… То ж побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього випускника в неминучому дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія.