Привітання першокласників ЗШ№4

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  В нашому дитячому садочку є дуже добра традиція, вітати першокласників з їх першим днем у школі. Ось і цього року для   першокласників, які переступили перший раз поріг школи, прийшли привітати педагоги КДНЗ «Калинка» та казковий герой Карлсон. Привітання пройшло з піснями, танцями та з веселими іграми. Не лише діти, а і їх батьки та вчителя отримали велике задоволення від привітання.