Організація гурткової роботи в КДНЗ "Калинка"

Гурткова робота в дошкільному закладі є популярною формою організації життєдіяльності і становить невідємну частину освітнього процесу. Вона розглядається як ефективний шлях формування життєвокомпетентної, творчоспрямованої особистості у контексті своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, розвитку креативності - однієї із базових якостей.

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Вона приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Наш дитячий садок винагороджує це прагнення цікавими заняттями, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровим. Для цього в дитячому садку організовано гурткова робота  . Заняття в гуртках дозволяють дитині розкритися, а батькам побачити весь спектр її  справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів!Для організації гурткової роботи створені всі необхідні умови, предметно-розвиваюче середовище, розроблені програми і навчально-тематичні плани. Керівниками гуртків є педагоги установи. Робота по додатковому утворенню раціонально поєднується з виконанням програмних завдань. Сітка занять, складена з урахуванням вікових та психологічних особливостей дошкільнят виключає можливість перевантаження. Заняття проводяться у другій половині дня, враховуючи інтереси дітей та їх батьків, у всіх вікових група (крім молодшої).Гурткова робота орієнтована на різнобічний розвиток дошкільників з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей.

Керівники гуртків:

"Барвиста Петриківка" - Турій Людмила Володимирівна

"Орігамі - світ мистецтва" - Турій Людмила Володимирівна

"Хореографія для сучасних малюків" - Трифонова Ольга Вікторовна

Назва гуртка

Напрямок роботи

Вік дітей

Графік роботи

Керівник гуртка

1.

«Барвиста Петриківка»

Образотворча діяльність