"Зустріч з видатними людьми міста Першотравенськ" (2017 - 2018 н.р.)

В  нашому   дошкільному       закладі відбулася    зустріч    на      яку  були запрошені: ветеран труда вугільної промисловості Білецький Микола Якович, учасник зони АТО Пашук Артем Анатольович,   та волонтери Анна Василівна, Ірина Володимирівна. До зустрічі готувалися вихованці старших груп. Діти співали, грали у спортивні ігри, розповідали вірші про шахтарів, про захисників нашої Батьківщини та про милосердя. Організатори зустрічі вихователь - методист І.В. Пищаль та вихователі О.В. Комаровська, Т.О. Мамай допомогли діткам впевнено проявити  себе на цьому заході. Під час зустрічі гості повідали вихованцям дитячого садка свої розповіді та історії. Білецький Микола Якович розповів малятам не лише про нелегку шахтарську працю, а і повідав про своє нелегке дитинство, яке пройшло у велику вітчизняну війну. Наприкінці своєї розповіді Микола Якович подарував дитячому садку картини, які власноруч намалював. Вихованці та співробітники дитячого садка щиро подякували Миколі Яковичу за такий зворушливий подарунок. Ні менше зацікавив своєю розповіддю Пащук Артем Анатольович учасник зони АТО. З глибоким сумом та болем в очах боєць ділився з дітьми спогадами, розповідями, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Артем Анатольович своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками. Довів він це відповідаючи на численні запитання дітей. Запрошений воїн намагалися у доступній формі розповісти дітям про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про щиру солдатську дружбу, взаємоповагу і  вірність матері - Україні. Зі словами вдячності звернулася до запрошених вихователь методист І.В.Пищаль, яка від всіх присутніх подякував воїнам АТО за їх патріотизм, вірність, безстрашність і порядність. Зацікавили дітей  своєю розповіддю і волонтери Анна Василівна та Ірина Володимирівна, які розповіли про єдність України, про допомогу українському народу нашим воїнам. Діти передали в зону АТО малюнки та теплі речі. Волонтери висловили вдячність діткам за підтримку і таку чудову зустріч, яка залишиться в їхніх серцях краплею тепла. На завершенні зустрічі вихованці дошкільного закладу подарували чудовий танець у виконанні дівчат старшої групи «Гном» та чудові осінні квіти гостям зустрічі. Варто зауважити, що впродовж тижня, кожна дитяча група, та робітники дитячого садка збирали теплі речі для бійців зони АТО, а діти груп старшого дошкільного віку разом з батьками малювали малюнки для наших мужніх захисників.