«Уроки доброти» на тему «Дивіться на нас як на рівних»

Згідно листа Департаменту освіти і науки ОДА № 6100/0/211 – 13 від 27.11.2013 «Про проведення «Уроків доброти», відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 18.10.2013 № 4779/0/10 – 13/19 «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні» в КДНЗ «Калинка» були проведені заняття в усіх вікових групах «Уроки доброти» на тему «Дивіться на нас як на рівних», мета яких познайомити дітей з людьми різних національностей, їх особливостями, звернути увагу на те, що об'єднує таких «різних» людей, продовжувати знайомити дітей зі значенням слова «доброта»; викликати бажання надати допомогу таким людям, почуття доброти, терпіння ,  хто її потребує.

Під час заняття «Добре слово солодше за мед» в групі  молодшого віку до дітей завітала «хвора тваринка ведмедик» . Вихователь запропонувала дітям прослухати твір А.Барто «Оторвали мишке лапу» .  Діти залюбки надавали допомогу своєму плюшевому товаришу та співчували йому .

На заняттях з дітьми середнього віку були проведені бесіди на тему «У лиху годину пізнаєш вірну людину». Діти переглядали відео – заняття «Уроки доброти з тітонькою совою». Наприкінці заняття  разом з вихователем скали листа хворим діткам з різноманітними побажаннями.

В групах старшого віку було проведено заняття «Що таке доброта?» , Під час навчальної діяльності  діти  переглядали   мультфільм «Квітка - семіцвітка».  Вихователь Британ Т.В. провела з дітьми вправу «Ми схожі – ми різні»  наприкінці зазначила , що в світі живуть діти з особливими потребами  , але вони такі самі, як здорові діти, люблять гратися іграшками, дивитися мультфільми, слухати казки, але мають  необхідність в особливому та в дбайливому  ставленні. Підсумком заняття було оформлення квітки, на якій діти разом з вихователем записали чим можна допомогти дитині – інваліду.