Ділова -гра "Пресс - конференція. тема: "Формуємо світогляд: тематичний цикл "Всесвіт"

28 листопада в КДНЗ "Калинка" пройшла інтерактивна ділова гра "Пресс - конференція. тема: "Формуємо світогляд: тематичний цикл "Всесвіт" вихователь Комаровська О.В.  Під час конференції педагоги виступали в ролі "журналістів", "науковців", "експертів" . Педагоги залюбки входили в запропановані їм ролі. В ході конференції розлядалися такі питання, як "Планування роботи з теми Природа Космосу", "Роль гри в системі ознайомлення дошкільників з Природою Космосу", Організація пізнавально - практичної діяльності дітей при ознайомленні з Космосом", "нетрадиційні форми проведення корекційної роботи з дітьми на космічну тему", "Традиційні та нетрадиційні техніки з образотворчого мистецтва з теми "Космос".