Конкурс "Новорічна листівка" (2017-2018н.р.)

У передчутті новорічних свят, ми завжди чекаємо чогось доброго від наступаючого Нового Року. Особливо на новорічне свято чекають діти. Адже Новий рік - це казка, це чудеса, це час виконання бажань. Для малюків свято починається з прикрашення зеленої красуні ялинки та з очікування впривітань з новім роком.  Ось і в нашому дитячому садку пройшла виставка новорічних листівок, вироблених руками дітей та їх батьків на тему: «Новорічна листівка». Незвичайні листівки з мішури, паперу, серветок, ниток, прикрашені намистом, бісером, кульками, шишками та сніжинками наповнювали атмосферу нашого дитячого садка чарівністю та святковим настроєм. Скільки радості і гордості відчували діти від цієї виставки! Вони з цікавістю розглядали кожну листівку і розповідали про свою. Святкові новорічні листівки вражали своєю красою, неповторністю та оригінальністю у виконанні.

Ми дякуємо родинам, які взяли участь у цій виставці і вітаємо всіх з наступаючим Новим роком!