19 грудня Свято Святого Миколая

День Святого Миколая Угодника (в Україні його називають Святий Миколай), який відзначають 19 грудня - один із найбільш шанованих християнських свят.

У традиції відзначати це свято криється історія життя реальної людини, яка жила  у другій половині III століття і прославилася своєю добротою. Микола відрізнявся любов'ю і співчуттям до людей, допомагав знедоленим і бідним. Він роздавав майже всі свої гроші, залишаючи собі лише найнеобхідніше.

Багато добрих справ зробив Миколай для бідних. Він непомітно приносив у їхні будинки іграшки та теплі речі для дітей, ліки для хворих. Якось вночі люди вислідили Миколу. Ось вже ніяк не очікували вони, що цей соромязливий  юнак мав таке добре серце. І тоді городяни вибрали Миколу своїм єпископом.

З тих пір щороку в грудні Святий Миколай приходить на землю і приносить дітям подарунки. Неоминув він цього року і малюків  КДНЗ " Калинка". Разом з ним на свято завітали і два янголи які розповіли, що  Святий Миколай покровитель і охоронець усіх дітей, якщо до нього звертатися з молитвою, він завжди почує та допоможе.

На свято прийшов чортик, який спонукав дітей до поганих вчинків  Під час свята діти співали пісні, розповідали вірші Святому Миколаю,  грали з ним в різні ігри, танцювали танок.