19 грудня Свято Святого Миколая (2017-2018н.р.)

В Україні 19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя дітей і мандрівників.

День святого Миколая - бажане свято для дітей. Напередодні свята малюки пишуть йому листи з побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно, просячи передусім здоров'я собі та батькам. У переддень свята діти згадують всі свої добрі та злі вчинки і зважують, яких більше. Ввічливі і чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - різочку. Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

19 грудня в КДНЗ «Калинка» дітвора радо зустрічала Свято Миколая. Дошкільнята із задоволенням прислухалися до чарівної музики. Ніби із самої казки з’явився Святий Миколай із своїми янголятами. Діти старшої групи «Теремок» вихователі І.О.Волощук та Т.О.Мамай, підготували музичну виставу.  Діти співали й танцювали, декламували вірші, приймали участь у веселих конкурсах , вистеляли зірочками дорогу святому Миколаю , малювали його резиденцію, писали йому чарівні слова , розповідали про свої добрі  справи протягом року. І святий Миколай щедро одарив маленьких дітлахів солодощами, книжками, іграшками.  Свято закінчилося, але новорічні дива тільки починаються!