Фестивальний тиждень дитячого театрального мистецтва

Згідно з планом заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629, листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.2013 № 1/9 – 735 щодо проведення Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності та з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку їх талантів і нахилів в КДНЗ «Калинка» , з 20.01.2014 по 25.01.2014 проходив  фестивальний тиждень театрального мистецтва.

Завданнями проведення Театрального тижня стали :

• розвиток у дітей інтересу до різних видів дитячого театру та підтримка їх вільної творчої самореалізації в театралізованій грі;

• привернення уваги всіх педагогів , батьків до призначення дитячого театру , визначення його місця в режимі роботи ДНЗ;

• підвищення професійного рівня педагогів з питань організації театралізованої діяльності дітей ;

• оптимальне використання наявного в ДНЗ театрального обладнання , атрибутів , костюмів , які сприяють активізації театралізованої діяльності дітей.

Цілий тиждень дитячий садок " жив" театром. Згідно зі складеним планом були організовані різні заходи , з дітьми, педагогами  та батьками вихованців , спрямовані на розвиток інтересу до театралізованої діяльності .