Свято "Прощавай дитячий садочок".

У дитячому садку пройшло свято , присвячене випуску вихованців старших груп . Пройдуть три літніх місяці , і вчорашніх дошколят вже будуть називати учнями , першокласниками . Подія це хвилююча як для дітей , так і для їх батьків. Прощання з дитячим садом - дуже важливе свято , адже малюки йдуть до школи , де для них почнуться навчальні будні.

У ошатно одягнених випускників дитячого садка  на обличчях були змішані почуття. Сумно , що настала пора прощання зі став їм рідною дитячим садом , в той же час радісно : «Скоро до школи! ». Свято пройшло в теплій атмосфері. Майбутні першокласники отримали багато напутніх слів від методист Трифонової О.В .  З відповідним словом виступили батьки. Привітали випускників та вихованці , яким ще не скоро йти в школу.