Історія садочка " Калинка"

Коли вся природа цвіла і буяла, вражала розмаїттям кольорів, в шахтарському місті Першотравенськ вперше гостинно відкрив свої двері дитячий садочок з романтично – патріотичною назвою «Калинка». А було це навесні 1979 року. Цей заклад  має свою історію створення, становлення, розвитку і зростання. Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Калинка» побудований за типовим проектом у 1979 році, з проектною потужністю 220 дітей   ( 12 вікових груп: 4 групи - раннього віку, 8 – дошкільного віку).

Протягом свого існування чимало зусиль доклав колектив дошкільного закладу для створення необхідних педагогічних, санітарних, естетичних умов для всебічного розвитку, навчання та виховання дітей.

Чимало спеціалістів залишилися вірними «Калинці» протягом всього свого трудового життя. Їх імена золотими літерами вписані в історію навчального закладу. Серед визначних, досвідчених ветеранів «Калинки» перша завідуюча Людмила Миколаївна Адодіна, яка успішно керувала закладом  протягом 22 років. Більш ніж 27 років пропрацювали в «Калинці» Людмила Романівна Мерцалова ,Ольга Іванівна Кондратенко, Ніна Антонівна Гіда, Любов Дмитрівна Чалова, Людмила Володимирівна  Верткова, Ганна Григорівна Івахова. Практично з дня відкриття закладу і до сьогодні успішно працюють Тетяна Анатоліївна  Саул і Наталія Володимирівна Черевань.

З 2001 року  КДНЗ «Калинка» очолює творчий керівник Тєльнова Лариса Миколаївна . За час її керівництва  дитячий садок осучаснився: змінився дизайн групових приміщень, музичного та спортивного залів, оформлення батьківських віталень.

Дитячий садок пишається не тільки досвідченими педагогами, які пропрацювали в дитячому садочку багато років, а й спеціалістами, які мають величезний творчий потенціал і прагнення стати кращими за своєю професією.  Серед них  Наталія Миколаївна Бєлікова, Оксана Василівна Комаровська,  Тетяна Вікторівна Британ, Оксана Анатоліївна Рудь, Інна Миколаївна Посунько, Ірина Володимирівна Пищаль , Олена Олександрівна  Шевченко  та ще багато інших.

З дня заснування дитячий садок «Калинка» знаходився на балансі шахти «Дніпровська». У 2006 році ОАО «Павлоград вугілля» передало дитячий садочок до комунальної власності міста Першотравенська. На підготовку до передачі, об’єднанням було виділено значні кошти, в розмірі близько 300 тис. гривень. Ці кошти було спрямовано на придбання обладнання для кухонного блоку,  зроблений капітальний ремонт пральні, проведена заміна вікон та інше.

У дошкільному навчальному закладі на даний період функціонує 10 груп, які відвідують 212  дітей. З них 3 групи – раннього віку, 7 груп – дошкільного віку. Одна  група перебудована під спортивний комплекс: зала для занять, зала для тренажерів, кімната для зберігання спортивного інвентарю. Крім того, в садочку обладнані: навчальна  відео – кімната, «світлиця» ( кімната народознавства). А у 2016 році для оздоровлення дітей відкрито соляну кімнату.

-   впроваджуються   розвивальні   програми   і   технології;

-  формула  успіху - рівноправне партнерство, атмосфера взаємодії, емоційна співдружність.

- дитина в педагогічному процесі обов'язково виступає як сторона активна, зі своїми проблемами, досвідом.

ІСТОРІЯ

СУЧАСНІСТЬ

/p

nbsp;nbsp;

nbsp;

ІСТОРІЯ САДОЧКА «КАЛИНКА»

У дошкільному навчальному закладі на даний період функціонує 10 груп, які відвідують 212  дітей. З них 3 групи – раннього віку, 7 груп – дошкільного віку. Одна  група перебудована під спортивний комплекс: зала для занять, зала для тренажерів, кімната для зберігання спортивного інвентарю. Крім того, в садочку обладнані: навчальна  відео – кімната, «світлиця» ( кімната народознавства). А у ,,,, році для оздоровлення дітей відкрито соляну кімнату.

-   впроваджуються   розвивальні   програми   і   технології;

Тепла та затишна, майже домашня атмосфера — це основа життя малюків у нашому закладі.ІСТОРІЯ САДОЧКА «КАЛИНКА»