2017 -2018н. рік

Участь у обласному етапі конкурсу "Кращий освітянський блог"

2017 рік

Участь у обласному конкурсі «Мій рідний край - моя маленька Батьківщина», нагороджені грамотою за І місце у номінації «Українська народна іграшка».

2017 рік.

За якісну підготовку до 2017 -2018 навчального року, створення умов щодо запобігання захворюваності та профілактики  дитячого травматизму колектив КДНЗ «Калинка» отримав сертифікат на  3000 грн. від міського голови О.Вінницької.

2017 рік.

Участь у міському етапі Всеукраїнського Фестивалю  «Джерело батьківських знань» у номінації «Кращий досвід з упровадження сучасних форм роботи з батьками»

2017р.

Участь у змаганнях по міні-футболу, команда нашого садочка зайняла ІІ місце.

2017р.

Участь в міському етапі обласного конкурсу «Мій рідний край – моя маленька Батьківщина»

2017 рік

Участь у регіональному  новорічно- різдвяному конкурсі "Відкрийте серце новорічним дивам".У номінації "Підприємства та організації різних форм власності" за оформлення закладу  до новорічно-різдвяних заклад  отримав почесне ІІІ місце. Завідувач  закладу , Тельнова Л.М. отримала диплом за участь в номінації «Внутрішній інтер’єр приміщення»

2016 рік

Участь у міському конкурсі «Кращий методичний кабінет»

2016 рік

Участь у міському етапі обласного конкурсу «Кращий музичний керівник»

2015рік.

Ініціативна група батьків КДНЗ «Калинка» за активну  громадську позицію, підтримку  соціальних ініціатив  у місті Першотравенську та реалізацію проекту «Чудодійна сіль» нагороджена дипломом учасника – переможця конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками  в 2015 році».

2015рік.

Педагогічний колектив садочка за ефективну співпрацю з батьками в процесі підготовки до 2015 -2016 навчального року нагороджено грамотою міського відділу освіти.

2015 рік

Участь в обласній виставці-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015». Педагогами було представлено методичні посібники « Формування основ культури здоров’я та здоров’язбережувальної компетентності у дітей дошкільного віку», «Пошуково – дослідницька діяльність як чинник формування екологічної компетентності дітей та розвитку їх креативності», «Створення музейного освітнього середовища як джерела формування духовного та патріотичного розвитку дошкільника» .

2014рік.

Педагогічний колектив  КДНЗ «Калинка» за творчий підхід в обладнанні ігрових майданчиків та якісну підготовку  2014 – 2015 навчального року нагороджено грамотою міського відділу освіти.

2013 рік

Переможець міського конкурсу "Кращий методичний кабінет дошкільного навчального закладу"

2013 рік

Переможець міського етапу конкурсу на кращий Інтернет - сайт дошкільного закладу в номінації "Найкращій дошкільний сайт"

2012 рік

Переможець міського етапу конкурсу на кращий Інтернет - сайт дошкільного закладу в номінації "Найкращій інтерактивний  сайт"

2011 рік

Участь у обласній  виставці «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2011» .  Представленні роботи « Інтерактивні форми методичної роботи з педагогами» ( творча група : Трифонова О.В., Британ Т.В., Комаровська О.В., Посунько І.М.), «Космос - безмежний простір» ( вихователь Британ Т.В.), «Образотворча діяльність …» ( вихователь Пищаль І.В.), «Орігамі – світ мистецтва» ( вихователь Турій Л.В.)

Представленні роботи були нагородженні обласними дипломами та відмічені колегами з інших міст.

У 2010 році  під час обласного семінару «Розвиток культури-важлива складова особистісного зростання дошкільників» для фахівців з питань дошкільної освіти рай(міськ)управлінь та відділів освіти і науки Дніпропетровської області  в дошкільному навчальному закладі «Калинка» була організована виставка робіт працівників дошкільних закладів міста, ЦДТ "Надія". Проведено з учасниками семінару майстер  - клас "Дивовижний світ орігімі" Турій Л.В.

За якісну підготовку і проведення обласного семінару завідувач Тєльнова Л.М., методист Трифонова О.В. були нагородженні обласними грамотами

За результатами огляду канкурсу серед методичних кабінетів дошкільних навчальних закладів міста Першотравенська у 2009 році методичний кабінет дошкільного закладу "Калинка" відзначено найкращім.

У 2008 році у дошкільному закладі «Калинка» проходив регіональний семінар для вихователів 2 молодших груп «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати» . Під час педагогічного аукціону вихователь Рогова О.А. презентувала лот - відеозапис заняття з пошуково-дослідницької діяльності з водою «Вовчик і Капітошка в гостях у малюків», вихователь Шевченко О.О. показала заняття-розвагу «Природа – мати, якщо її добре знаєш».

У квітні 2008 році  творча група у складі завідувача закладу Тєльнової Л.М. та вихователя-методиста Трифонової О.В. узагальнила та представила під час обласного ярмарку свій досвід «Створення предметно-розвивального середовища в сучасному дошкільному закладі»,  який в подальшому був  внесений в офіційний каталог Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2008».