Майстер - клас "Рекомендації щодо створення мультимедійної презентації"

06 вересня для педагогів закладу КДНЗ «Калинка» був проведений    майстер – клас «Рекомендації щодо створення мультимедійної презентації».   На початку засідання вихователь методист зауважила що педагоги –    «дошкільники» все частіше використовують у своїй роботі інформаційно -  комунікативні технології. Нині найпопулярнішими серед інших є презентації.  Зазначила що застосування презентацій у роботі з дітьми значно підвищує  ефективність освітнього процесу.Вихователі висловлювали свої думки  щодо використання інформаційно - комунікативних технологій в  роботі ДНЗ та дітьми дошкільного віку.   Протягом засідання   вихователь методист Трифонова О.В.  знайомила  учасників з  вимогами текстового наповнення, дизайну, змісту  мультимедійних презентацій. Під час майстер - класу вихователі спостерігали поетапне створення презентації на тему "Права дитини"