Свято "День Знань!"

2 вер. 2016
1 вересня у КДНЗ «Калинка» відбулося свято «День знань»

1вересня - День Знань, звичайно це свято традиційно вважається "шкільним" святом. Але хіба це означає, що в цей день в дитячих садках нічого не сповіщає про свято, діти нудно їдять манку за сніданком і перловку за обідом та із заздрістю зітхають про те, що цього року вони ще поки не гідні потрапити на чудове шкільне свято? Звичайно ж, ні!

В нашому дитячому садочку відбулося свято "День Знань", присвячене початку навчального року. В цей день наш колектив влаштував для вихованців чудове і прекрасне свято, яке розпочалося святковим сонячним ранком у спортивному залі. Провели свято - вихователь старшої групи І.В.Казакова та музичний керівник К.М.Нагірняк. А для того щоб свято було незабутнім до дітей завітали в гості веселі казкові друзі: Смішинка Іринка (вихователь - методист І.В.Пищаль) та Карлсон веселун (вихователь О.О.Шевченко). Дітей чекали незвичайні пригоди з відгадуванням загадок, іграми й танцями, веселими естафетами, а на при кінці свята діти отримали від казкових героїв солодкі подарунки. Ось і відсвядкували ми веселе, цікаве свято, щедре на посмішки і квіти. Сподіваємося, що у дошкільнят залишилися яскраві і радісні враження.