Музичний вечір української народної пісні "Україна я краплинка твоя!"

2 вер. 2016
26 серпня у КДНЗ «Калинка» у рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України пройшов музичний вечір української народної пісні «Україна я краплина твоя!»

Національно - патріотичне виховання на сьогодні є актуальним та важливим питанням. Формування громадянина - патріота України з високою національною свідомістю, який з повагою ставиться до традицій і культури свого народу. На музичному вечорі були присутні діти молодших, середніх та старших груп. Вихователь - методист І.В.Пищаль разом з музичним керівником К.М.Нагірняк підготували для дітей презентацію "Пісні української душі". В презентації дітям були представлені для прослуховування колядки, щедрівки, колискові пісні, танцювальна музика (гопак), та пісні про рідну Україну. Презентація була створена таким чином, щоб діти не лише могли послухати пісні, а і помилуватися фотознімками на тему "Україна це ми!". Підчас прослуховування пісень у кабінеті вихователя - методиста була повна тиша, тому, що українська пісня зачаровує, дарує нашим серцям спокій та любов.