Конкурс дитячих малюнків "Це моя Україна, це моя Батьківщина, що як тато і мама одна!"

2 вер. 2016
25 серпня на подвір'ї КДНЗ "Калинка" пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті "Це моя Україна, це моя Батьківщина, що як тато і мама одна!", присвячений до 25 - ї річниці Незалежності України.

Грані дитячої фантації різноманітні й безмежні. Коли дитина бере олівець і аркуш паперу, можна чекати на виникнення чергової перлини художньої творчості. А коли замість олівчика - крейда, а замість паперу - асфальт, то вмілі дитячі рученята перетворюют банальну сіру поверхню на цікаву яскраву скатертину, яка радує очі не тільки юних майстрів, але й всіх тих, хто спостерігає за цим дійством. Участь у конкурсі приймали діти молодшиих, середніх та старших груп, які створили яскраві малюнки про рідний край. По - справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об'єднала всіх юних художників, які висловили своє бачення та розуміння теми. Діти малювали улюблених літературних героїв, рідний дім, море, літній відпочинок, зірки та сонце, батьків, посмішку, свою мрію, своє бачення миру на планеті. Малюнок на асфальті -  конкурс, який подарував всім яскраві кольори, гарний настрій, позитивні емоції.