Показ дитячих українських національних костюмів "Українці ми маленькі, Україна наша ненька"

1 вер. 2016
23 серпня у КДНЗ "Калинка" відбувся показ дитячих українських національних костюмів "Українці ми маленькі, Україна наша ненька" присвячений 25 - ї річниці Незалежності України.

23 серпня у КДНЗ "Калинка" відбувся показ дитячих українських національних костюмів "Українці ми маленькі, Україна наша ненька" присвячений 25-ї річниці Незалежності України.

Мета показу: закріпити знання дітей про Україну; продовжити знайомство з вишиванкою як одним з видів українського декаративно - прикладного мистецтва, орнаментами вишиванок, елементами українського національного одягу; навчати бачити спільне і відмінне в одязі хлопчиків і дівчаток; формувати шанобливе ставлення до традицій українського народу, зокрема до  українського одягу.

Діти старшої групи "Антошка" (вихователі: Т.В.Британ, О.В.Міхеєва, та музичний керівник К.М.Нагірняк) створили справжне шоу для дітей молодшого та середнього віку. Маленькі артисти в українських національних костюмах знайомили глядачів з національною символікою, традиціями, співали, танцювали, змагалися, показували циркові номера. Діти проявили любов до своєї Батьківщини, росповідаючи вірші та співаючі українські пісні. Під час свята, завдяки музичному керівнику К.М.Нагірняк, використовувалася українська народна музика. Діти були переповнені гордістю за свою країну. Зал був прекрашений з елементами української національної символіки. Також маленьким глядачам була представлена міні - виставка українських національних вишиванок: сорочки, рушники, серветки, спідниці. Наприкінці свята колектив КДНЗ "Калинка" віддячив артистів цікавими подарунками.