Лялькова вистава за українською народною казкою "Колосок"

23 серп. 2016
22 серпня у КДНЗ "Калинка" у рамках святкування Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України відбувся показ лялькової вистави за мотивом української народної казки "Колосок"

22 серпня у КДНЗ"Калинка" відбувся показ лялькової вистави за мотивом української народної казки "Колосок". На початку вистави дітей зустріла чарівна господиня казок тітонька Олена. Вона щиро привітала дітей і запропонувала переглянути казочку.

Мета показу вистави:

розвивальна:

- розвинути здатність до цілісного сприймання твору, засвоєння змісту твору і емоційного відгуку на нього;

- розвинути вміння стежити за перебігом подій у казці, емоційно реагувати на події, що відбуваються у театральному дійстві;

освітня:

- познайомити дошкільнят з українською народною казкою, навчити сприймати зміст казки, передавати своє ставлення до подій, які в ній відбуваються;

виховна:

- виховувати працелюбність, доброзичливість, бажання допомагати один одному, викликати негативне ставлення до ледарів.

Малюкам вистава дуже сподобалася. По закінченню вистави тітонька Олена провели з дітьми бесіду. Підчас якої діти поділилися своїми враженнями і розповіли про те як вони вдома допомагають своїм батькам та рідним.