Колективний перегляд заняття групи раннього віку "По дорозі до казочки"

20 трав. 2016

Вихователь Т.В.Андрусів представила до уваги колег заняття з розвитку мовлення на тему «По дорозі до казочки» для дітей раннього віку. Конспект заняття був розроблений і проведений з врахуванням вікових особливостей дітей, відповідно до державних освітніх стандартів дошкільної освіти. В даному занятті сформульовані завдання освітнього, виховного, розвивального, здоров'язберігаючого характеру. Мета заняття: вчити дітей розповідати вірші, потішки спільно з педагогом, чітко промовляючи слова; формувати інтонаційну сторону мови; чути і розуміти поставлені запитання, відповідати на них; розвивати емоційний відгук на літературний твір за допомогою гри; увагу, пам'ять, естетичний смак; виховувати почуття співпереживання, дбайливе ставлення до іграшок. Матеріал дітьми засвоєний, так як мова ясна, зрозуміла, виразна, логічно побудована. Діти на заняті були активні, зацікавлені та відчували себе комфортно.